Zincir Perde Modelleri 2016
Paylaş
 

Genellikle dekorasyon amaçlı kullanılan zincir perdeler ev, restoran, cafe, otel, mağaza vitrinleri gibi birçok alanlarda dekoratif amaçlıda kullanılabilir. Paslanmaz mat ve parlak gruplar dışında özel boya ile istenilen renklerde de alternatifleri bulunun perde modelleridir.

Şık bir görüntü yaratan zincir perde modelleri her geçen yıl farklı tasarımlarla alıcılara sunulmaktadır. Yurt dışında uzun yıllardır ev ve iş yerleri dekorasyonlarında kullanılan zincir perde modelleri son yıllarda ülkemizde de çok popüler olmuştur.

Sarı, Nikel, Bronz, bakır kaplamalar, Siyah, eskitme renkler başta olmak üzere farklı çeşitlerde malzemelerden üretilen zincir perdeler özel tercihlerinize uygun tarzda seçenekler sunar. Zincir perdelere ayırmaç, şablon ve figüratif baskıların uygulanabiliyor olması ve farklı renk kombinasyonlarının kullanılması, her tarza hitap edebilen geniş bir tasarım yelpazesinde sunuluyor.

Zincir Perde Modelleri Nasıl Kullanılır?

Zincir perde, metal boncuk zincir perdeler hafif aralıklı, renklerine göre farklı hava yaratacak şekilde kullanılabilir. Her örgü parçasının paralel olduğu standart aralık pürüzsüz ve normal bir görünüm oluşturan modeller kullanılabilir. HalfDrop adı verilen ve daha az aralık içeren tasarım ile daha fazla gizlilik sunan kompakt bir ortam elde edilebilir.

Zincir perdeler, tasarımın inovatif ve teknolojik yaklaşımlarla yaşam alanlarında modern ve farklı kullanımlara olanak tanıyan ürünler olarak, farklı tasarım biçimleriyle dekorasyona uyumlu şekilde kullanılabilir. Zincir perde2016 modelleri, temizlenmesi kolay ve hafif olmalarıyla da uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor

Özel Tasarım Zincir Perde Modelleri

İsteğe göre üretimin sağlandığı zincir perde modellerinde malzemeyi ve rengi seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Parlak bir kaplama ile ışığın yansıtıldığı göz alıcı bir atmosfer yakalayabilir ya da saten kaplama ile tarz sahibi ortamlar oluşturabilirsiniz.

İdeal renk göstergesi, parlaklık ve sınırsız tasarım özgürlüğü sunması nedeniyle tercih edilen zincir perde seçenekleri içinden size en uygun olanı seçerek dünyanızı renklendirebilirsiniz.

 

Zincir Perde Modellerini galerimizden inceleyebilirsiniz…

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın