Dekorasyon Sitesi
Yeni dekorasyon trendi ‘Niş’
19 Ocak 2015
admin

Yeni dekorasyon trendi ‘Niş’

Son günlerin en çok dikkat çeken detaylarından biri olan duvar nişi tasarımları en hit dekor çeşitlerinden.   Ev dekorasyonunda artarak yaygınlaşan nişler, evlere modern bir...

Son günlerin en çok dikkat çeken detaylarından biri olan duvar nişi tasarımları en hit dekor çeşitlerinden.

 

Ev dekorasyonunda artarak yaygınlaşan nişler, evlere modern bir hava katıyor. İstereniz yatak odanıza, ister salona, evinizde müsait olan her yere yaptırabileceğiniz nişler mimarların vazgeçilmezi haline gelmeyi başardı.

 

Duvar dekorasyonu yapmanın bir çeşidi var; duvar süsleri olsun, niş modelleri olsun bir çok dekoratif model mevcut. Özellikle duvar nişi modellerinde, evinizde koymaya yer bulamadığınız eşyaları rahatlıkla nişlere yerleştirebilirsiniz. Süs eşyalarınız ve kitaplarınız gibi eşyalarınızı da nişlere koyarak, evinizde yer açılmasını sağlayabilir ve daha ferah bir ev yaratabilirsiniz.

 

Modern tarzda ve şık bir ev ortamı yapmak istiyorsanız, duvarlarınızda niş modellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.  Böylece evinizdeki eşya kalabalığından kurtulmuş olursunuz. Duvar nişi dekorları ile farklı bir anbians yaratmak çok kolay olabilir. Eğer hobileriniz varsa ve el sanatları gibi emeklerinizi gösterebileceğiniz küçük süs eşyaları için niş modelleri çok uygun.

 

Duvar nişi modellerini seçerken sade olmasına özen göstermelisiniz. Göz yorucu bir modeli seçmekten kaçının. İç açıcı bir model olursa, hem sizi hem de evinize gelen misafirlerinizin gözlerini yormaz. Amaç fazlalıkları bu nişlere yerleştirerek düzenlemek olduğu için abartıdan ve kalabalıktan kaçmalısınız.

 

Duvar niş modelleri televizyon ünitelerinin arkasına dekor olarak da kullanılabiliyor. NİŞ modellerinin renklerini soft ve mat renklerde seçmeye çalışın. Özellikle dekoratif ışıklandırmalarla duvar nişlerine modern bir hava katabilirsiniz.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015