Yarı Boyalı Duvarlar
Paylaş
 

Evinize biraz hareket ve renk katmak, ama bir yandan da göz yorucu bir renk olmamasını sağlamanın güzel bir yolu var; yarım boyalı duvarlar. Genellikle duvarın yarısı daha parlak ve koyu, yarısı ise beyaz boyanarak farklı bir tarz ediliyor. Yarı boyalı duvarlar yeni dekorasyon trendleri arasında yer alıyor.

Duvarların iki ayrı renk boyandığı dekorasyonları evinizin her köşesinde rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Çocuk odasında, mutfakta, salonda ya da yatak odasında rahatlıkla uygulanabilir bir duvar boyama tarzı.

Dekorasyonda estetik bir görünüm yakalamak istiyorsanız duvarlarınızı yarıya kadar boyayarak evinize renk ve hareket katabilirsiniz.

Yarı Boyalı Duvarların Püf Noktaları

Boya yaparken kullandığınız, mükemmel sınırlara ve çizgilere sahip olmanızı sağlayan boya gereçlerini yarı boyalı duvarlarda kullanmanıza gerek yok. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak şekilde zeminden başlayarak boyadığınız duvarı, yarısına geldiğinizde gelişi güzel bir şekilde bırakabilirsiniz. Dümdüz olmasına hiç gerek yok, bu yeni trendde düzgün değil yaratıcılığın konuştuğu duvarlar moda.

Duvarın yarısını siyaha boyayarak, üst kısmını beyaza boyayın. Böylece hem hoş bir kontrast yaratabilir hem de renkleri yumuşatmış olursunuz.

Canlı ve parlak renkleri kullanarak da konsrast yaratabilirsiniz. Eğlenceli ve keyifli bir görünüm elde edebilirsiniz. İçinizi karartan eski moda düz renkleri geride bırakabilir duvarlarınıza neşe katabilirsiniz.

Odanın renklerinde bir devamlılık sağlamak istiyorsanız kapıları boyamak da çok değişik ve tatlı bir çözüm olabilir. Kapılar da boyandığında yarı boyalı duvar modeli tamamlanmış olur.

Yeni Trend yarı Boyalı Duvarlar

Son dönem duvar dekorasyonlarında çok popüler olan yarı boyalı duvar tasarımları hayatı değiştiren dokunuşlar sunuyor. Alışılmıştan uzaklaşarak farklı ve yeni, modern evler için bu yeni eğilim harika seçenekler sunuyor.

Yaratıcılığa ve sanata yakın olan bu yeni eğilim ev dekorasyonlarının tüm havasını değiştiriyor.

Yarım boyanmış duvar dekorasyonu örnekleri.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın