Dekorasyon Sitesi
Vestiyer Modelleri
15 Temmuz 2015
admin

Vestiyer Modelleri

Evimizin koridorlarında vestiyerin önemi azımsanmayacak kadar önemlidir , daha derli toplu ve şık görünüm için vestiyer antre dekorasyonunun vazgeçilmez mobilyaları...

Evimizin koridorlarında vestiyerin önemi azımsanmayacak kadar önemlidir , daha derli toplu ve şık görünüm için vestiyer antre dekorasyonunun vazgeçilmez mobilyaları arasındadır.

Eski tarihlerden itibaren evlerimizin en temel mobilyaları arasında her zaman kendine yer bulmuş vestiyerler , özellikle kapı girişlerindeki kalabalık ve karmaşayı ortadan kaldırıp evimize zengin bir hava katar.

Kapı girişi evinize konuk olan misafirlerin, evinizin ve dekorasyon yeteneğinizin ilk yüzleştiği alanlardan biridir, antre, evinizin önemli ve konuklarınız üzerinde olumlu veya olumsuz ilk izlenim bıraktığı alandır.

Antreyi doğru biçimde dekore etmek size hem kullanım kolaylığı hem de farklı bir özgüven sağlayacaktır.

Yeni dizayn edilen vestiyer modelleri eskiden kullanılan modellere kıyasla daha modern ve daha kullanışlı bir yapıya sahipler , açık renkli, beyaz ve gri tonlarına yakın lake türü vestiyerler oldukça revaçta olan modellerdir.

Üstelik önceki nesil vestiyerlere göre oldukça geniş çekmece ve entegre edilmiş modüller sayesinde daha kullanılabilir bir tasarıma sahipler.

Farklı tarz ve zevke hitap eden tasarımlar olduğu gibi değişik renk seçenekleri ile de cıvılcıvıl bir antre dekorasyonuna imzanızı atabilirsiniz.

Eğer ki, hem kullanışlı olsunaynı zamanda çok şık bir model olsun diyorsanız sizlere 2015 yılı imalatlı aynalı vestiyerler modellerini tavsiye ediyoruz .

 

Vestiyer alırken nelere dikkat etmeli?

İlk önce almaya karar verdiğiniz modern vestiyer modeli antrenize ebat olarak uygun mu değil mi bundan emin olmalısınız.

Evinizin giriş bölümü olan koridorunuz geniş değil de dar bir alana sahip ise seçmeniz gereken model muhakkak sürgü kapaklı vestiyer olmalı , üstelik bu şekilde dar olan alandan tasarruf sağlarsınız ve kolay bir kullanıma sahip olursunuz.

Renk olarak önerebileceğimiz, açık renk tonlarında bir vestiyer modeli olacaktır , açık tonlar her zaman için daha modern ve ferah bir görüntü oluşturur.

Henüz uygun bir vestiyer modeline karar vermediyseniz, foto arşivimizde sizin için bir araya getirdiğimiz 2015 modern vestiyer modellerine kesinlikle bakmanızı öneririz.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015