Dekorasyon Sitesi
Üç Boyutlu Parke Modelleri

Üç Boyutlu Parke Modelleri

3d yani üç boyut teknolojisi artık dekorasyonda da kullanılmaya başlandı. Evini güzelleştirmek isteyen farklı tarz da aksesuarları sevenler 3 boyutlu...

3d yani üç boyut teknolojisi artık dekorasyonda da kullanılmaya başlandı. Evini güzelleştirmek isteyen farklı tarz da aksesuarları sevenler 3 boyutlu parke modellerine bayılacak.

 

Eğer evinizin zemini parke değilse ve parke döşemeyi düşünüyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun ve eklediğimiz parke desen ve modellerine bir göz atın.

 
Üç boyutlu parkelerin yüzeyi düz değil genelde çam desenli ve damarları daha belirgin ve hissedilir durumdadır.  Parkeler uygulandıkları odaları daha sıcak ve daha zengin gösteren bir zemin kaplamasıdır. 2015 Üç boyutlu parke örnekleri de herkesin beğenisini kazanacak.

 
Sevgili takipçilerimiz dilerseniz aşağıdaki galerimizde derlediğimiz üç boyutlu parke modelleri ile ilgili görsellerimize hep beraber bir göz atalım ne dersiniz. Resimleri daha yakından görmek ve incelemek istiyorsanız tıklayıp büyük halini daha yakından inceleyebilirsiniz.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015