Dekorasyon Sitesi
Taş Desenli Ev Dekorasyonu

Taş Desenli Ev Dekorasyonu

Modanın her geçen gün değiştiği bir zamandayız, her yıl yeni ev dekorasyon trendleri ortaya çıkıyor. Bazen eskiyi yeniyle karıştırıp yeni...

Modanın her geçen gün değiştiği bir zamandayız, her yıl yeni ev dekorasyon trendleri ortaya çıkıyor. Bazen eskiyi yeniyle karıştırıp yeni dünyaların kapıları açılıyor bize modaya uymak, rahatlığı ve görselliği sevenler evini baştan değiştirmek isteyenler için en iddialı ve en modern bir tasarım olan taş desenli ev dekorasyonu fikirleri sizin için araştırdık.

Son yıllarda ve bu yılda doğal bir hava ve şık bir mekâna sahip olmak isteyenler için mükemmel ve doğru seçim taş desenli dekorasyondur özelliklede oturma odanızda farklı bir hava katacaktır.

Renk seçimini doğru yapın nedeni ise taş desenli modeller genelde gri renklerdir ve soğuk bir ortam yaratabilir siz doğru renkleri kullanırsanız sorun ortadan kalkacaktır. Gri renklerin arasına kiremit tonları ve ahşap tonları birlikte kullanıp desenlerle buluşturursanız özgür renk ve desenlerle  sıcak bir ortam yaratırsınız ahşap tonlardan kilim motiflerinden de ilham alabilirsiniz evinizin farklı farklı yerlerinde farklı taş motiflerini kullanabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de öncellikle renklerin tonlarının uyumudur. Tv nizin arka planını farklı yapın örneğin salondaki renklerden şöminenizin sağ ve sol taraflarını aynı renkler ve uyum sağlayın. Bizim önerimiz gri tonları fazla kullanmayın bunun yerine kiremit tonları ahşap tonlar, beyaz ve krem rengini bu tonların arasında kullanırsanız görensellikte  çok güzel modern ve havalı bir ortama kavuşursunuz. Evinizin ve sizin havanız değişir.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015