Sürgülü akordiyon kapı modelleri
Akordiyon Kapı
Paylaş
 

Sürgülü kapı tasarımı son zamanlarda ev dekorasyonu modellerinde kendine oldukça sık yer buluyor, sürgülü kapılar özellikle geniş olmayan alanlar için tercih edilen bir kapı çeşidi, evlerde veya ofislerde çok rahat bir şekilde uygulanan akordiyon kapı modelleri değişik malzeme ve modellerle oldukça kullanışlı kapılar arasında yer alıyor.

Akordiyon kapılar bol çeşitli ürün katoloğuna sahiptir , istediğiniz renk ve tasarımda evinizin veya ofisinizin dekorasyonunda size uygun modelini çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Akordiyon kapılar, ev , bahçe, ofis ve geniş toplantı salonları gibi yerlerde hem dekoratif açıdan hemde kolaylık sağlaması açısından oldukça fazla rağbet gören kapılardır.

Genellikle geniş kullanım alanlı mekanları bölmek için kullanılabilecek en ideal ve dekoratif özelliği olan dekoratif akordiyon kapılar genel olarak pvc modeli olanları tercih ediliyor , pvc imalatı sürgülü kapılar hem görünüm olarak daha estetik , hemde dayanıklılık süresi bakımından çok uzun ömürlüdürler.

Geniş olmayan alanlarda yerden tarruf etmek için tavsiye edilen akordiyon kapılar kendi zevkinize ve tarzınıza göre isterseniz ahşap , isterseniz metal veya pvc malzemeden yapılabiliyor, akordiyon kapı modelleri hakkında kısaca bir bilgilendirme yapacak olursak, akordiyon kapının ortasında katlanabilmesi için mekanizması yer alır, kapıdaki bu mekanizmanın adı pantoğraftır ve dik çubukların çapraz bir halde perçinlenmesi ile oluşur.

Katlanır kapı nedir? Katlanır kapı modelleri, akordiyon kapılar. Sürgülü kapı nedir? Akordiyon kapı nedir? Sürgülü kapı fiyatları ve sürgülü kapı modelleri. Akordiyon kapı modelleri ve görselleri evimlik.com sitemizde görselleriyle beraber bulabilirsiniz.

Makalemizde değişik örneklerden seçtiğimiz akordiyon kapı modellerine göz atabilirsiniz.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın