Screen Perde
Paylaş
 

Screen perdeler güneş kırıcı özelliği ile iş yerlerinde iç ve dış cephelerde de kullanılabilen teknik olarak farklı bir yapıya sahip olan perdelerdir.Screen, ince file şeklinde üzeri cam elyafı dokunmuş pvc kumaştır. Screen perdeler, alüminyum boru üzerine sarılarak zincir kontrollü bir mekanizma ile hareket ettirilir.
Cam elyafının kimyasal özelliklerinden dolayı screen perdeler ısı tasarrufu sağlar ve alev almaz. Alev almayan ve ısıya tasarrufu sağlayan bu perdeler dış cephelerde de tercih edilir. Güneş sensörü takılabilir ve ışığa göre otomatik açma-kapama yapılarak kullanılabilir.

Screen perde kapalı konumda iken gün ışığını filtre ederek enerji tasarrufu sağlar. İşyerlerinde bilgisayar ekranlarına gelen yansımayı engeller. Genellikle oteller ve işyerlerinde bu perdeler tercih edilir.

Screen Perdenin Avantajları

Polyester ile kaplanmış cam elyaflı iplik ile dokunan Screen kumaşlar çok dayanıklıdır. Güneş ısısını durdurmakla çok etkilidir. Screen perde kullanılarak binaları soğutmak için tüketilen enerjiden tasarruf sağlanır.

  • Kumaş şeklini bozmaz (buruşmaz ),ısı ve rutubete dayanıklıdır.
  • Alev almaz, renk atmaz.
  • Birinci sınıf ısı yalıtımı sağlar.
  • Göz kamaşmasını ve parlak yüzeylerden yansımaları önler
  • Temizliği çok kolaydır.
  • AB sağlık ve çevre normlarına uygundur.
  • LEED yeşil binalara destek sağlar.
  • Diğer perde türlerine göre Screen perde avantajları çok daha fazladır.

Secreen Perde Kullanmanın Yararları

Perde yaşam alanları için çok önemli bir malzemedir. Perde dış dünya ile içeriyi ayıran ve güneş ile ilk teması sağlayan önemli bir araçtır. Bu sebeple Screen perde hem aydınlatma hem de enerji tasarrufu açısından kullananlara birçok yarar sağlar.

Modern özellikleri ile günümüz teknolojisinin getirdiği faydaları yaşam alanlarında kullanabilir hale getiren ürünlerdendir. Isı yalıtımı, rutubete dayanıklılığı, şeklinin bozulmasının yanı sıra temizliği de çok rahattır. Kullanım rahatlığı açısından birçok fayda sağlar.

Secreen Perde modelleri ve Secreen Perde fiyatları çok yakında sitemizde olacak.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın