Renkli banyo halıları
Paylaş
 

Adı her ne kadar ıslak zeminde olsa evlerimizdeki banyolarımıza duşakabinin de yardımı ile halı serebiliyoruz. Hani şu her duş sonrası evde çıkan paspası neden ıslattın kavgalarının başrol oyuncusu olan paspaslardan bahsediyorum.

 
Banyo halıları yani diğer adı ile banyo paspası artık her banyonun olmazsa olmazlarından kabul ediliyor. Banyo halıları bulundukları yere o kadar uyum sağlayıp kendini kabullendiriyor ki yıkamak için kaldırdığınızda bile banyonuzun ne kadar boş kaldığını hemen fark edeceksiniz. Aslında banyo halısı hem sizi zeminin soğuğundan korumak için hem de banyoda dekor ürünü olarak da kullanılır. Yani bu banyo halısını basit bir paspas olarak görmeden banyonuzun rengi ve tasarımı ile uygun bir model ve renk bulursanız banyonuz daha zengin bir gösterişe sahip olur.

 
Eskiden 3 parça şeklinde satılan banyo halısı artık 2 parça ya da tek bir parça olarak da satılıyor. Genellikle banyonuzun orta kısmına serdiğinizde yeterli oluyor. Haliyle banyonuzu büyüklüğüne göre iki para ya da tek parça alabilirsiniz. Kararı siz verecek olsanız bile bizler banyo paspası alırken iki takım almanızı tavsiye ediyoruz.  Birini yıkadığınızda diğerini kullanır ve böylece banyonuzu boş bırakmamış olursunuz.

 
Tavsiyelerimize uyup banyo halısı alacaksınız özellikle yıkanabilir olmasına önem gösterin. İnce oldukları için çok rahat bir şekilde çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Bu özelliği kullanarak kolayca temizleme yapmış oluyorsunuz. Banyo halısı alırken marka takıntınız yoksa illa markalı olmasına da gerek yok. Çok cazip fiyatlara harika ürünlerde bulabilirsiniz. Ortalama 30 liradan başlayan banyo halılarının fiyatları yaklaşık olarak 200 liraya kadar çıkıyor. 200 lira bir banyo halısına vermem diyorsanız o halde uygun ve indirimli ürünlerin peşinden gitmek ve almak lazım. Bu konuda da çok zorlanacağınızı sanmıyoruz.

 

İşte sizler için seçtiğimiz muhteşem banyo halıları.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın