Dekorasyon Sitesi
Patchwork Koltuklar
18 Temmuz 2015
admin

Patchwork Koltuklar

RENKLERİN IŞILTISI PATCHWORK KOLTUKLAR Farklı ve göz alıcı renkleri ile gurur, asalet ve zarafeti simgeleyen patchwork koltuklar zarif aynı zamanda...

RENKLERİN IŞILTISI PATCHWORK KOLTUKLAR

Farklı ve göz alıcı renkleri ile gurur, asalet ve zarafeti simgeleyen patchwork koltuklar zarif aynı zamanda da inanılmaz renk geçişleri ile oturma ve salon gruplarımızı olabildiğince ihtişamlı hâle getirmektedir.

Krem ve bej tonlarında boya geçişleri yaptığımız, turkuaz renklerde süslediğimiz biblo ve aksesuarların olduğu yaşam alanlarımızda patchwork koltukları kullanarak romantizm ve kırılganlığı bir araya getirmek mümkündür.

Kendi yeteneğiniz ve el becerinizle de yapabileceğiniz bu ışıltılı hem uygun fiyatlı hem de hem de şık olan koltuk modelleri salonlarınıza, oturma odalarınıza hareket ve yaşam enerjisi getirecektir.

Hardal tonları, sarı renklerdeki tablolar, mercan renklerdeki biblolar, sade tonlardaki yumuşak tüylü halılar ile dekore ettiğiniz yaşam alanlarınızda kullandığınız patchwork koltuklar zıt renkler ya da birbirine oldukça uyumlu renklerle misafirleriniz dikkatini çekecek, tüm ilgiyi yaşam alanınız üzerine yoğunlaştıracaktır.

İlk kez yatak örtülerinde sevenlerinin beğenisine sunulan patchworkler şimdi de 2015 yaz modasında koltuk takımları ile karşımıza çıkmaktadır. Bu koltuk modelleri her mekân için gönül rahatlığı ile kullanılabilmekte, kullanıldığı her ortama enerji ve canlılık kazandırmaktadır.

Patchwork koltuklar şirin ve modernize duruşlarıyla evimizde küçük değişimler yaratmakta ve bu küçük değişimlerle oturma alanlarımızda büyük farklara sebep olmaktadır.

Kırıkyama modasını yakından takip edenler ve vazgeçemeyenler için bu koltuk takımları ev içi dekorasyonun ilk sıralarında gelmektedir. Hemen hemen her sitede ya da mağazada ulaşabileceğiniz patchworkler uygun fiyatlarla yaşam enerjisini evinizden içeri doldurmaktadır.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015