Patchwork Koltuk Takımları Modelleri
Paylaş
 

3 + 1 patchwork koltuk takımları evinize rengârenk bir hava katacak tasarımda ve keyfini çıkartacağınız bir konfordadır. İstediğiniz ölçü ve tasarımda, harika kumaş seçimiyle oldukça şık ve zarif olan patchwork koltukları çılgınlığın, şöhretin ve zarafetin temsilcisidir.

 
Patchwork koltuk takımları modelleri 1 adet tekli koltuk, bir adet puf ve bir adet 3 lü koltuk ile harika bir koleksiyondur. İster gürgen ağacından, ister ceviz ağacından isterseniz mdf, lake veya kavaktan yapılacak olan iskelet üzerine en kaliteli ve renk cümbüşü yaşatacak kumaşlarla kaplı patchwork koltuklar size gökkuşağı tadında zevkler verecektir. Patchwork koltuk takımları modelleri resmiyetten biraz daha uzak spor görüntüsüyle sıcak bir ortam sağlamakta, dostlarla muhabbetlere ve çay sohbetlerine eşlik etmektedir.

 
Patchwork koltuk takımları modelleri tasarımlarının yanında, 3 adet sırt minderi, köşelerindeki oval kollukları ve dinlendirici özelliği ile kusursuz bir üründür. Rengârenk yapısıyla hem duvar renklerine hem aydınlatmamalar hem de aksesuarlara uyum sağlayacak koltuk takımları ayrıca salon veya odadaki aynalarla harika yansımalar yapmaktadır.

 

 

Rengârenk Dekorasyonlar İçin Patchwork Koltuk Takımları. Dekorasyon ne kadar renkli olursa ruh halinizde o kadar canlı olur.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın