Pastel Tonlarda Ev Dekorasyonu
Paylaş
 

Evinize girdiğiniz anda, sadeliği ve sevimliliği ile karşılayan bir yuva kim istemez ki? İçinde bulunduğunuz ortam; zevklerinizi ve ruhunuzu yansıtır. Tercihleriniz ile içinizdeki enerjiyi dışarı yansıtın! Düşünceniz pastel renklerse, kullandığınız renk hem gözünüzü yormayacak hem de harika uyumlarla size huzur kaynağı olacak.

İşte sizler için birkaç pastel renkler kullanılmış ev dekorasyonu örneği:
Oturma Odaları ve Salonlar

 

Maviler, sarılar, yeşiller, pudralar her ne kadar sade dursalar da bilinçsiz yapılan bir uygulama onları düşündüğünüzden karmaşık hale sokabilir. Eğer ki pastel renkte tonları uygulamaya karar verdiyseniz duvarlarınız soluk ya da açık renkte olmalıdır. Bu şekilde bir karmaşaya yol açmamış olurken, evinize de sadelik getirmiş olursunuz.

Uygulamada kullanacağınız aksesuarlar da çok önemli. Pastel renklerde olmazsa olmaz çiçekler, renklerinizi aydınlatacak ve odanıza şık bir görüntü sağlayacak.

 

Mutfaklarda pastel ton kullanımı..

 

Mutfağınıza masumiyet katmak oldukça kolay.. Öncelikle buzdolabı olarak “Smeg” marka buzdolabını örnek olarak ele alalım. Pastel tonların kullanılacağı bir mutfak dekorasyonu denildiğinde  akla ilk gelenlerden biri de bu buzdolabı markasına ait ürünlerdir. Narin hatlarıyla mutfağınıza masumiyet katacak.

 

 

 

Pastel tonlarında mutfak dekorasyonunda kullanacağınız sandalye, mutfak dolabı, raflar ve masa mutfağınızda farklı bir atmosfer yaratacak!

Ya araç ve gerecleriniz için pastel renklerine ne dersiniz?

Şirin çiçekli desenler, puantiyeler, cupcake modelleri; servis takımlarınızda, baharatlıklarımızda, robotlarınızda muhteşem duracaklar. Pastel tonlarında dekore ettiğiniz mutfağınız da bu araç-gereçler tam bir bütünlük sağlayacak.

Yatak Odaları

Dilerseniz yatak örtünüzde, ister perdelerinizde isterseniz mobilyalarınızda kullanın, her kullanımda fark yaratacak bu renkler, yatak odanıza romantizm katacak!

 

Beyaz, pastel renklere en uyumlu yardımcı renktir. Aklınızda pastel renk tonlarında bir ev dekorasyonu varsa beyazı her renginizin yanına kullanmalısınız.

Eğer evinizde bir köşeyi çalışma alanı olarak ayırdıysanız bu alanı mümkün olduğu kadar sade tutmaya özen gösterin. Çalışırken, boğucu ve karmaşık renklerle zihninizi yormayın.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın