Ofis dekorasyonu örnekleri
Paylaş
 

Ofis dekorasyonu yaparken sadece görüntü ele alınmamalıdır. Neden mi? Çünkü ofis dekorasyonu için görüntü tek başına yeterli değildir. Kullanıcı odaklı oluşturulan ofisler, çalışan kişilerin verimini arttıracaktır. Bu da ekstra bir şekilde geri dönüş sağlayacaktır. Kişi merkezli ofis dekorasyonu için ofise alınacak tüm eşyaların, mobilyaların detaylı incelenerek alınması gereklidir. O anki çalışma düzenine göre şekil alabilecek, ihtiyaca cevap verebilecek mobilyalar tercih edilmelidir. Modüler, fonksiyonel, yeni nesil mobilya modelleri ofis dekorasyonu için kullanılmalıdır.

ofis-dekorasyonu

Kişiler, evinden çok neredeyse ofislerde vakit geçirir. Bu nedenle ofis içinde rahat bir ortam oluşturulmalı. Ferah ve huzur derinden hissedilmelidir. Ofis içerisinde çalışan kişinin rahatlığı da sağlanmalıdır. Koltuk başında geçen çalışmalar, kişiyi bir müddet sonra bunaltabilir ve yorabilir. Ergonomik formlu, bel destekleyici özelliği bulunan koltuk ve sandalye alınmalıdır, ofise.

ofis-dekorasyonu1

Ev dekorasyonu kadar insanların neredeyse tüm vakitlerini geçirdikleri ofis dekorasyonu da oldukça önemli.  İşte size hepsi birbirinden şık ve kullanışlı ofis dekorasyon modelleri.

 

ofis-dekorasyonu2

ofis-dekorasyonu3

Ofis dekorasyonu, mobilya ve aksesuarları ile hayallerinizdeki iş yerini yaratın!

ofis-dekorasyonu4

Ofis mobilyaları örnekleri ve dekorasyon trendleri.

ofis-dekorasyonu5 ofis-dekorasyonu6

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın