Dekorasyon Sitesi
Nevresim Takımı Tavsiyesi
10 Haziran 2015
admin

Nevresim Takımı Tavsiyesi

Bugünkü yazımız yatak odamızın göznuru nevresim takımları ile alakalı. Yazımızın konusu nevresim takımı seçmek istediğimizde nasıl seçeceğiz? Dokusu, kumaşı nasıl...

Bugünkü yazımız yatak odamızın göznuru nevresim takımları ile alakalı. Yazımızın konusu nevresim takımı seçmek istediğimizde nasıl seçeceğiz? Dokusu, kumaşı nasıl olmalı? Örneğin, bambu nevresim takımları yumuşak ve asla terletmiyor. Ayrıca bir başka önemli nokta da renklerde herhangi bir solma yaşanmıyor. Alttaki fotoğrafta bir bambu nevresim takımı modeli var.

bambu-nevresim-takimi1

Nevresim takımlarında tercihler genel olarak pamuklu olan nevresim takımları yönündedir. Piyasada baktığımızda mağazalarda genellikle bu tip ürünler satılmaktadır. Yumuşak olması ve kaliteli oması bakımından tercihimiz pamuk saten nevresim takımları olmalı, sebebi ise pamuk satenler daha sık dokumadır.

 

 

Son zamanlarda ortaya çıkan ve bambu lifinden yapılan bambu nevresim takımlarını da sizin için fotoğrafını ekliyoruz. Bambu nevresim takımları terletmiyor ve çok uzun yıkamalarda kendini bırakmayan bir ürün.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015