Dekorasyon Sitesi
Mutfak Dekorasyonu
23 Haziran 2015
admin

Mutfak Dekorasyonu

Tekrar başka bir yazımız ile karşınızdayız, bu makalemizin konusu mutfak dekorasyonu. Mutfak dekorasyonu denildiğinde hiç şüphe yok ki ilk akla...

Tekrar başka bir yazımız ile karşınızdayız, bu makalemizin konusu mutfak dekorasyonu. Mutfak dekorasyonu denildiğinde hiç şüphe yok ki ilk akla gelen şey mutfak dolaplarıdır.

 
Eğer şık tasarımlı mutfak dolabına ayırabileceğiniz bütçeye sahipseniz dekorasyon işinin büyük bir bölümünü halletmiş sayılırsınız. Fakat, mutfak dolabını değiştirmek için yüksek bütçe ayıramayanlar veya dolaplarını sevip, değiştirmeyi düşünmeyenler de mutfaklarını en güzel biçimde dekore edebilirler.

 
Sizler için mutfak dekorasyonu hakkında fikir edinebileceğiniz örnekler hazırladık. Mutfağınıza yeni bir mutfak dolabı almadan da farklı objeler ile değişik tasarımlar yaratabilirsiniz.

 
Ufak objelerle de mutfağınıza farklı hava katabilirsiniz, mesela meyve tabakları ve içinde değişik renklerde meyveler veya güzel bir vazo içerisinde renkli çiçekler.
Mutfağınızda mutfak ile alakalı aksesuarlar kullanabilirsiniz. Çini tabaklar ile duvarları süsleyip, mutfak raflarınıza rengarenk şişeler dizebilirsiniz.

 
Yemek tarifleri kitaplarınızı mutfak rafının bir bölümünde sergileyebilir, günlük yapacağınız yemek listenizi yazdığınız minik bir kara tahtayı duvarınıza asabilirsiniz.

 
Dekorasyonu seviyorsanız mutfağınız için bir çok farklı fikir deneyebilirsiniz. Eklediğimiz fotoğraflardan mutfak dekorasyonu ile ilgili değişik fikirler edinebilirsiniz.. Kolay gelsin.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015