Dekorasyon Sitesi
Muhteşem Şamdan Modelleri
19 Haziran 2015
admin

Muhteşem Şamdan Modelleri

İlginç görüntüsü olan şamdan modelleri ile yemek masalarınızda romantizmi yaşamak ister misiniz? Akşam yemeği için çağırdığınız misafirlerinize hazırladığınız özel masayı...

İlginç görüntüsü olan şamdan modelleri ile yemek masalarınızda romantizmi yaşamak ister misiniz? Akşam yemeği için çağırdığınız misafirlerinize hazırladığınız özel masayı renklendirecek şamdan modelleri ile dikkat çekici masa düzenleri oluşturabilirsiniz.

 
Şamdan modelleri son zamanlarda oldukça sık kullanılmaya başlayan modeller içerisinde yer aldığından klasik, modernist ve gümüş kaplama ile yapılmış şamdan modeli çeşitleri her yıl birbirinden farklı görüntüsü ile tüm dikkatleri kendine toplayacak şekilde tasarlanmaktadır.

 

 

Cam ve naturel yapısı ile dikkat çeken modellerin yanı sıra hayvan figürlü, ağaç görünümlü şamdan modelleri de salonunuzda veya yemek masalarınızda masa düzeninize ya da odanızın dekorasyon türüne göre uygun yeri almaktadır. Farklı ve şık şamdan modelleri ile modern görünümler, romantik yemekler yemeye hazır mısınız?

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015