Masa örtüsü modelleri
Paylaş
 

Son zamanların modası olan ve oldukça şık olan örme masa örtüsü modellerini diğer ürünler ile kombine ederek, stilinizi evinize yansıtabilirsiniz. Masa örtüsü modelleri arasında örme model olmayan, düz modelleri goblen kırlentleriniz ve runner modelleri ile kullanabilirsiniz. İsterseniz mutfak masasında, dilerseniz bahçe masanızda veya yemek odanızda kullanabilirsiniz.

 
Örme masa örtüsü modellerini servis peçeteleri ve yine örme bardak altlığı modelleri ile kullanabilirsiniz. Örme masa örtüsü modelleri farklı ölçülere sahiptir. Renk olarak; şampanya, ekru, beyaz, krem ve açık pembe kullanılan modellerin fiyatları da oldukça uygundur.

 
Misafirlerinizi ağırlarken, her defasında farklı örtüler kullanmaktan keyf alıyorsanız, devamlı misafir ağırlıyor ve gündelik kullanımda da şıklığa önem veriyorsanız, evinizde birden çok masa örtüsünün bulunmasını istiyorsanız, fiyatları da uygun olan birbirinden farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Renk ve ebatlar arasında bir karşılaştırma yapmak ve masa üzerinde nasıl durduğunu merak ediyorsanız sizin için seçmiş olduğumuz fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın