Makyaj masaları
Paylaş
 

Tuvalet masası olarak da adlandırılan makyaj masaları yakın zamana kadar sadece yatak odalarında kullanılırken, yakın zamanda yeni banyo tasarımlarıyla birlikte banyolarda da kullanılmaya başlandı. Bir sandalye, puf veya berjer ile takım haline getirilen makyaj masalarında artık kullanım kolaylığı ve rahatlığı kadar tasarım da bir hayli önem arz ediyor. Tarzınıza göre dizayn edilmiş makyaj masalarını tek olarak satın alabileceğiniz gibi yatak odası takımlarının içerisinde de satın alabilirsiniz.

 

Makyaj masası diğer bir adıyla tuvalet masası biz kadınların önünde bolca vakit geçirdiği masa önünde bir ayna ve tamamlayıcı olarak tercihen bir puf veya sandalye yer alır. Kadınların oturup makyaj yapmaları için tasarlanmış yatak odası ürünüdür. ( Burada kullanılan ‘tuvalet’  fransizcada “toilette” giyinme kusanma; kisisel bakim anlaminda da kullanildigindan bildiğimiz tuvaletle alakası yoktur. )

 
Yeni makyaj masası almak veya değiştirmek isteyenlerin çok hoşuna gidecek farklı modellerde makyaj masalarını sizler için bir araya topladık.
Makyaj masaları kadınlar için önemli aksesuarlardandır. 2015 Model makyaj masası modelleri ile yatak odalarınız çok daha şık ve zarif bir görünüm kazanacaktır.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın