Lambader Modelleri
Lambader Modelleri
Paylaş
 

AYDINLAYAN EVİNİZ OLSUN

Sizin eviniz sizin zevkinizi yansıtsın. Evinizde sizlere ait dokunuşlar olmasını sağlayan OBJE ile evinize sarılın.

Aydınlatmalar yaşam alanınızın enerjisini değiştirdiği gibi evinize renk katmaktadır. Eviniz sizlerin yaşam ortamıdır ve yaşam ortamınızı ne kadar sizlerin izleri ile birleştirirseniz o kadar seversiniz. Evinizde AYDINLATMA en önemli faktördür. Evlerde köşelerin sultanları olarak yerini alan LAMBADERLER evinize sıcak bir hava katar.

LAMBADERLER çok çeşitli olduğu için evinizin dekorasyonuna uydurabilirsiniz. Eve şık ve zarif bir hava katmaktadır. Kâğıt yer lambaları ile evinize hoş bir OBJE katabilirsiniz. Lambaderinizle evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Seçtiğiniz lambader türüne göre evinize yeni bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Oynatabilir başlık ile Işığı istediğiniz yöne çevirebilirsiniz. Kvart lambader sayesinde masa lambası olarak ta kullanabilirsiniz.

Tripod ahşap gövde lambader evinizde tam bir görsel festival oluşturmaktadır. Ahşap gövdeli lambader kullanışı ve temizliği kolay olduğu gibi hafif olduğundan da taşıması da ayrı bir kolaylıktır. Budget ayaklı silindir lambader boydan boya yaydığı renkli ışık sayesinde evinizde hoş bir AYDINLATMA oluşturacaktır.

Yeni moda OBJE şeklinde sürekli yenilenerek üretilmiş olan LAMBADERLER evinizde zarif bir görüntü yaratmanıza imkân sağlayacaktır. Lambaderiniz hayatınızı kolaylaştırır. Taşıması ve temizliği oldukça basittir.

Ahşap ve çelik gövdelere sahiptir. Uzun senelerce evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Lambaderinizi odadan odaya taşıyabilir, istediğiniz odayı AYDINLATMA imkânı sağlayabilirsiniz. Köşelerinizin sultanı lambader.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın