KÜÇÜK EV DEKORASYONU
Paylaş
 

Dekorasyon: Bir yaşam alanını kullanım amaçlarına uygun verimli bir şekilde düzenlemektir. Bu kullanım alanı bir ev ise hayatınızın büyük bir bölümünün geçtiği alan olduğu için dekorasyonu çok daha önemli hale gelmekte 1+1 Ev dekorasyonu bu yüzden doğru planlanması gereken bir konudur.

 
1+1 Ev dekorasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken konuların başında yatak gelmektedir eviniz küçük olsa da günün üçte birini geçireceğiniz yatak rahat olmalıdır.

 
Oturma odası: Uykudan sonra en fazla zaman geçireceğiniz alan olduğu için iyi düzenlemesi gerekir. Konuklarınızı da ağırlayacağınız alan olduğu için bu alanda üçlü bir koltuk kullanımı uygun olacaktır. Duvara monte edilmiş raflar kitap DVD gibi eşyalar için ideal ve şık bir çözüm olabilir. Küçük bir kilim odanın havasını değiştirir.

 
Mutfak: 1+1 evlerde genellikle Amerikan mutfak kullanılır bu yüzden kullanım alanı küçüktür. Ancak yine de bir ocak, küçük bir dolap ve mikrodalga fırın kullanım açısından gereklidir. Katlanabilir bir masa bu alan için fonksiyonel bir çözün olur.

 
Çalışma alanı: çalışma alanı için yer ayırmada sorun yaşarsanız oturma alanındaki üçlü koltuğun önüne koyacağınız küçük bir sehpa ile bu sorunu çözebilirsiniz.

 
1+1 Ev dekorasyonu yaparken aynaları, belirli alanlara yerleştireceğiniz spot ışıklarını, dekoratif masa lambalarını ve pastel renkleri kullanarak mekan a derinlik ve sıcaklık etkisi vermek doğru seçim olacaktır.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın