Komidinin üstüne ne konur
Paylaş
 

Ev dekorasyonu, hiç şüphesiz ki bütün kadınların ortak ilgi alanları. Yuvalarımızın büyük veya küçük olması, pahalı veya ucuz olması fark etmiyor, bizler evim dediğimiz bu mekanların güzel gözükmesini istiyoruz. Aslına bakılırsa her kadın dekorasyon ile alakadar, kendileri bunu fark edemese bile. Bir çok kadının kafasını kurcalayan sorulardan bir tanesi  komidin’in üstüne ne konur?

 

Önceleri annelerimizin çeyizlerinde bulunan küçük dantel örğüleri hatırlarsınız. Bu küçük örtülerle annelerimiz evleriimizi daha da güzelleştirirdi. Ama, artık devir değişti küçük örgüler yerine daha modern farklı tarzlarda süs eşyaları ile evlerimizi dekore etmeye başladık.

 

Dekorasyonun belirlenmiş kuralı, sınırı yok. Herkesin serbest olduğu bir alan ve bu şekilde olması belki de yaratıcılık bakımından çok daha faydalı. Hayal gücünüzü kullandığınızda gerçekten ortaya muhteşem işler çıkabiliyor.

 

Bizler dekorasyon ile alakalı her fikirden en şık örnekleri tespit ederek sizlere farklı alternatifler sunuyoruz. Bu çalışmamız da komodin üzerinde yapılan dekorasyon fikirlerini sizlerle paylaşıyorum. Komodin yatak odamızda bulunan, üzerinde farklı dekorasyon çözümleri üretebileceğimiz ender mobilyalardan biri. Komodin dekorasyonu denildiğinde aklımıza ilk önce bir gece lambası geliyor, fakat siz bunlarla kendinizi sınırlamayın. Çok farklı tarz da dekorasyonlar deneyebilirsiniz. Sizlere yardımcı olması için seçtiğimiz harika komidin üstü dekorasyon örneklerinden fikir sahibi olabilirsiniz.

Komidin modelleri.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın