Dekorasyon Sitesi
Koltuk şalı modelleri
14 Temmuz 2015
admin

Koltuk şalı modelleri

Koltuklarınıza görsellik katacak, canlı kıpır kıpır renklere sahip her biri farklı model de harika koltuk şalı modelleri ile gözalıcı koltuklara...

Koltuklarınıza görsellik katacak, canlı kıpır kıpır renklere sahip her biri farklı model de harika koltuk şalı modelleri ile gözalıcı koltuklara sahip olabilirsiniz.

Üstelik, rengarenk koltuk şalları sonbahar ve kışın soğuk günlerde daima ihtiyaç duyacağınız, kalın örgüsel yapısı ile sizi sıcak tutup, üşütmenizi ve hasta olmaktan da koruyacaktır.

Koltuk şalları ile koltuklarınız veya kanepelerinize değişik bir hava katarken, bununla birlikte uyumlu renk kombinleri ile farklı bir tarz yaratmış olursunuz.

İsterseniz dekoratif aksesuarlar kullanarak koltuk şalı dekorasyonunu oturma odanıza daha dikkat çekici zengin görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Koltuk şalı modelleri nasıl seçilir?

İlk önce koltuk renginizi ele alarak , koltuğunuzla uyum sağlayacak ve onu boğmadan, koltuk ile uyum sağlayacak bir renk tonu seçmelisiniz , şayet koltuğunuz tek renk değilse, genel olarak kullanılan bir renk belirleyip , koltuk şalınızı seçebilirsiniz.

Eğer koltuğunuz açık renk tonlarında ise, enerjik ve parlak renklerde koltuk şalı seçiminiz oturma odanıza fark edilir bir şekilde görsellik ve enerji kazandırır.

Alacağınız koltuk şalı modellerini hava şartlarına uygun olmasına dikkat etmelisiniz, kış mevsimi için yünlü ve kalın örgülü koltuk şalları almanızda sizin için faydalı olacaktır.

Koltuk şalı modelleri, koltuk şalı fotoğraflarını galerimizden inceleyebilirsiniz. Bu şekilde koltuk şalı modelleri hakkında hem fikir sahibi olmuş olursunuz hem de koltuk renklerinizle kıyaslama yapma imkanına sahip olursunuz.

Koltuk şalı örnekleri.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015