Kapı süsü modelleri
Paylaş
 

Kapı süsleri de tıpkı kapı paspasları gibi evimize gelen misafirlerimizi ilk karşılayan dekorasyon ürünüdür. Unutmayın seçeceğiniz kapı süsü kişiliğinizi ve aynı zamanda dekorasyon konusundaki başarınızı da gösterir.

Evlerimizin süsü diyebileceğimiz en önemli dekoratif ürünlerden biri de kapı süsleridir. Kapı süslerini ister mağazadan satın alın, ister evinizde kendi imkanlarınızla çok şık kapı süsleri yapabilirsiniz.

İnternette araştırdığınızda kapı süslerinin yapılış şeklini uygulamalı olarak anlatan ve de pratik fikirler sunan bir çok web sitesi mevcut.

Biz yazımızda evde kapı süsü nasıl yapılır? cevabını vermiyoruz. Bu yazmızdaki amaç kararsız kaldığınız durumda hangi kapı süsünü almalıyım veya evime, kapıma ne tarz bir kapı süsü yakışır diyorsanız bu makalemiz sayesinde fikir sahibi olabilirsiniz.

Kapı süsleri genel olarak evin dış kapısına asılıyor. İsterseniz oda kapılarınıza da asarak oda kapılarınıza farklılık katabilirsiniz.

Kapı süsü alırken renk seçimine dikkat etmeniz gerekiyor. Alacağınız kapı süsü asacağınız kapı ile uyum sağlamalı. Eğer ki kapı ile yakın renk tonunu tercih ederseniz kapının üzerinde kaybolur, kendini tam olarak göstermez.

Bazı kapı süsü modellerini sizler için bir araya getirdik. Umarım memnun kalırsınız.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın