Dekorasyon Sitesi
İSKANDİNAV TARZINDA EV DEKORASYONU

İSKANDİNAV TARZINDA EV DEKORASYONU

Ferah ve taze mekanlar yaratabilmek için İskandinav tarzında ev dekorasyonu çok uygun olacaktır. Beyazın ve net renklerin hakim olduğu bu...

Ferah ve taze mekanlar yaratabilmek için İskandinav tarzında ev dekorasyonu çok uygun olacaktır. Beyazın ve net renklerin hakim olduğu bu stilde herkes kendisini çok huzurlu hisseder. Beyazın sakinleştirici etkisi tüm eve yayılır. Detaylar ile evin süslendirilmesi sağlanır. Dekorasyon alanında en çok tercih edilen stillerden birisi olarak, her yıl özel tasarımlar geliştirilir. İskandinav tarzında ev dekorasyonu ev yenileyenler ve yeni ev kuranlar için çok iyi bir alternatif olacaktır.

 

 

Beyaz duvarlar, beyaz mobilyalar, siyah detaylar ve renkli aksesuarlar bu stilin yapı taşlarıdır. Ahşap etkisi de bu tarza çok yakışır. Sanatsal içerikli ürünler ve donatılar seçilmelidir. Halı ve döşeme grubu renkli olmalıdır. Hayvansal figürlü süs ve eşyalar da bu stile çok yakışır. Rahatlık ve genişlik önemlidir. İşlevin estetik ile buluşturulduğu özel bir stildir. Koltuklar yumuşak ve rahat olmalıdır. Sade ama dikkat çekici detaylar içermelidir. Eski ve antika parçalara da yer verilerek çok güzel bir yer yaratılabilir. Eskiyi kullanmak bu stilde de geçerlidir. İskandinav tarzında ev dekorasyonu huzurun ve sessizliğin somut halidir. Renkler sıkıcılığı engeller. Hareketliliği sade bir şekilde verir. Karo seramikler bu stilde çok hoş durur. Eski ve klasik parçalar da değerlendirilmelidir.

 

 

Ağır ve asil bir hava kazandırılan mekanlar, değerli halleri ile gözleri doldurur. Bu tarzı herkes evinde hissetmeli ve tasarımcıların yardımlarını almalıdır.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015