Giyinme Odası
Paylaş
 

Tüm kadınların hayalidir, yatak odasından ayrı olarak tasarlanmış bir giyinme odası. İçinde ayakkabılar, kıyafetler, aksesuarlar, çantaları bir arada düşünmek bile kadınları heyecanladırmaya yetecektir.

 
Eğer evinizde giyinme odası yoksa, bu alanı yaratmaya ne dersiniz? Misafir odasını giyinme odasına dönüştürme fikri hiç aklınıza gelmişmiydi? Bu şekilde hem kendinize büyük bir hediye vermiş olacak hem de yatak odanızdaki dolabı kaldırarak mekanı daha ferah bir hale getirmiş olacaksınız.

Giyinme odası denince, bir çoğumuzun aklına ilk gelen açık gardıroplar oluyor. Oldukça kullanışlı olan açık gardırop modellerine, Amerikan film ve dizilerinde de sıkça rastlıyoruz. Özellikle çalışan kadınlar için kendine ait bir giyinme odası şart. Her şeyin askıda olduğu bir giyinme odası hayal ediyorsanız, siz de bu yılın birbirinden güzel giyinme odası modelleri ve tasarımlarına göz atabilirsiniz. Ekstra bir odanız yok ancak yatak odanızda yeterli bir alan varsa da kendinize giyinme odası yaratabilirsiniz. Yatak odanızın bir bölümünü duvar örmenize gerek kalmadan, sürgülü bir kapı ya da üniteler ile ayırarak da giyinme odası elde edebilirsiniz.

Giyinme odası modelleri arasında birçok farklı modeli bulmak mümkün. Mekanın büyüklüğüne, genişliğine, tarzına ve ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz giyinme odaları, yalnızca biz bayanlar değil, erkekler için de oldukça gerekli. Ceketler, gömlekler, pantolonlar derken küçük bir dolap erkekler için de yeterli olmayabiliyor. Bu durumda bir odanızı büyük bir giyinme dolabı haline getirerek, hem eşinize hem de kendinize büyük bir iyilik yapın.

 

İşte sizler için seçtiğimiz giyinme odası modelleri.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın