EVLERİNİZE SICAKKANLI BİR GİRİŞ
Paylaş
 

Her şey kapıdan girerek başlar. Güzel anılarla dolu yuvanızı girişten itibaren samimi bir dekorasyonla çevreleyebilirsiniz. Kapı süsleri ev girişlerinin en sempatik temsilcileridir. Bazen yeni doğan bir bebeğin habercisi, bazen özel günlerin temsilcisi, bazen de özgün zevkinizin yansımasıdır.

Kapı süsleri girişten itibaren misafirleri içeride ne beklediğinin küçük birer habercileridirler. Rengârenk ve desenlerle dolu, özel semboller içeren ya da aile imzanızı taşıyan kapı süsleriyle ev dekorasyonunuzu çeşitlendirerek yuvanızı daha sıcak bir hale getirebilirsiniz. Çiçek motifleri doğayla bir bütünlük yansıtırken aynı zamanda renk ve canlılık da katar. Ağaç dalları ve yapraklar çiçekler ile birleştirilerek doğanın sunduğu güzelliği kapınıza taşır.

El yapımı kapı süsleri ile kendi zevkinize göre en uygun parçaları birleştirebilir, kendi dekorasyonunuzu da tasarlayabilirsiniz. Romantik bir görünüm elde etmek istiyorsanız mektuplar halinde rulodan kağıtlar oluşturabilir, kalplerle taçlandırabilirsiniz. Mevsime göre yapraklarla süsleyip anı yakalayabilirsiniz.

Yeni doğan sevimli aile üyesini temsilen bebek heykelleri ile donatabilir ve ailenizin güzel anılarıyla dolu resimleri etrafına ekleyebilirsiniz.

Evinizin güzelliğine güzellik katmaya çeşitli temalardaki kapı süsleriyle başlayabilirsiniz. Doğal malzemeler ile estetik bir görüntü yakalayabilir, temalı kapı süsleriyle neşenize neşe katabilirsiniz. Misafirlerinizin ve kendinizin göz zevkini dolduracak ve eve biran önce girme isteği uyandıracak çeşitli kapı süsleriyle evinize eğlenceyle adım atabilirsiniz. Çeşitli malzemeler ve renklerle kombinler oluşturup evinizin atmosferini değiştirebilirsiniz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın