Eviniz İçin Harika Raf Tasarımları
Paylaş
 

Ufak bir eviniz var ve yer sıkıntı çekiyorsanız aynı zamanda evinizin güzel gözükmesini istiyorsanız bu makalemiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Odanızı hem dekoratif anlamda güzel gözükmesi hemde elinizin altında olması gereken kitapları, hoşunuza giden süs eşyalarını koyabileceğiniz bir yer arıyorsanız sizler için önerimiz harika modelleri olan duvar rafları.

Evlerin küçülmesi ile beraber dekoratif duvar rafları son yıllarda oldukça rağbet görmeye başlayan ev aksesuarlarından biri haline geldi, hem evinizdeki gereksiz kalabalığı ve dağınıklığı ortadan kaldıyorlar hemde odanızın dekorasyonuna düşük maliyetle katkı sağlamış oluyorlar.

Tercihinize göre yatak odasında , salonunuz ve mutfağınızda , veya çocuk odaları için rengarenk dekoratif duvar rafları ile evinizi daha derli toplu görsellik katabilirsiniz.

Dekoratif duvar rafları, genel olarak koridorlar, okuma ve çalışma odaları ve oturma odaları için daha çok tercih ediliyor , evlerimizin koridorları genel de boy aynaları, tablolar, ayakkabılık veya portmanto ile doldurulsada koridor duvarları yinede boş kalıyor , fakat duvara monte edilebilen biribirinden harika raflar ile koridorlarınız daha zengin ve canlı hal alacaktır.

Herkesin tarzına ve zevkine göre duvara monte edilebilen duvar rafları bulması oldukça kolay, fiziksel mağazalarda yada dekorasyon ürünleri üzerine online satış yapan web sitelerinde oldukça uygun fiyatlara değişik renk ve modellerde yüzlerce duvar rafı modeli bulmanız mümkün.

Çok düşük ihtimal olmakla birlikte eğer ki istediğiniz tarz ve modelde aradığınız duvar rafını mağaza ve online satış yapan sitelerde bulamadıysanız, biraz da yaratıcılığınızı kullanıp zevkinize özel bir tasarımı mobilya üreten bir firmaya veya bir marangoza aklınızdaki duvar modelini ucuza ve hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Renk cümbüşü içindeki dekoratif tasarımlı duvar rafları odanıza ayrı bir hava ve görsel zenginlik katacaktır , duvar rafları dekoratif süsleriniz , aile fotoğraflarınız veya çok sevdiğiniz kitaplarınız için barındırabileceğiniz mükemmel ürünler.

Dekoratif duvar rafları yatak odanız için de gayet mantıklı bir seçim olabilir , yatağınızın başucunda tercih edeceğiniz modern raflar ile yatak başucunuzda okuduğunuz kitapları ve özel eşyalarınızı muahafaza edebileceğiniz alanlar elde edebilirsiniz.

Lafı çok uzatmadan sizler için bir araya getirdiğimiz birbirinden güzel dekoratif duvar raf modelleri ile sizi baş başa bırakalım.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın