Eviniz İçin En Şık Dresuarlar
Paylaş
 

Eviniz, sizin her zaman sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirdiğiniz en önemli sığınağınız olduğu için, dekorasyonun tam olarak size hitap ediyor olması ve sizi tamamlaması gerekiyor. Bu nedenle ev dekorasyonu için seçeceğiniz mobilyadan aksesuarlara kadar her parçanın detayları büyük bir önem teşkil ediyor.

 

Genellikle evlerin girişinde sıklıkla kullanılan, dresuarlar özellikle klasik ve sade bir dekorasyon anlayışından hoşlanıyorsanız, kesinlikle size hitap eden mobilya seçenekleri arasında yer alıyor. Tabii ki sade ve klasik modellerinin yanı sıra modern çizgilere sahip olan ya da oldukça gösterişli olan dresuarlar da farklı zevk ve tercihlere hitap edebilmek için özel olarak tasarlanıyorlar. Evinizin diğer mobilyalarına uygun olarak seçeceğiniz ve evinizin girişine yerleştireceğiniz bir dresuar hem ev dekorasyonunuz için tamamlayıcı bir rol oynayacak hem de ortalıkta dolaşan fazla eşyalarınızı koyabileceğiniz ekstra bir alan yaratacak.

 
Dilerseniz dresuarlar yatak odanız için mükemmel bir makyaj masası olma işlevine de sahip olabilirler. Aynalı modellerinden tercih ederek son derece şık ve kullanışlı bir makyaj masasına yatak odanızda ya da giyinme odanızda yer verebilirsiniz. Farklı alanlarda birçok amaçla kullanılabilecek bir tasarıma sahip olan dresuarlar dilerseniz salonunuzda da bir konsol olarak size eşlik edebilirler. İlk olarak Fransa’da kullanılmaya başlanan ve ana hatlarında Fransız esintileri taşıyan bu mobilya seçeneği ile evinizde bambaşka bir hava yaratabilirsiniz.

 

Sizler için seçtiğimiz çok şık dresuar modelleri..

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın