Duvarlarda Ombre Modası
Paylaş
 

DUVARIN OMBRE HALİ

 

Öncelikle saçta balyaj adıyla kuaförlere giren ombre kuaför salonlarından çıkıp, hayatımıza ve modaya giren akımıyla hemen hemen her dekorasyonda yerini almış bulunmaktadır.

Fransız gölgesi demek olan ombreyi önce saçta daha sonra perde, kırlent, minder, yatak örtüsü gibi tekstil ürünlerinde son olarak duvarlarda da görmekteyiz. Evine ve evinin dekorasyonuna yeni bir soluk getirmek isteyenlerin sıkça kullandığı popüler bir seçim olan duvar ombresi modası kullanacağımız boyanın en koyu tonundan boyamaya başlayarak en açık tonlarına doğru boyamayla son bularak yapılan bir çalışmadır. Oldukça emek ve deneyim gerektiren bu senenin moda çalışması olan boyama stili için yardımda almak daha doğru bir seçenek olacaktır.

Emek ve profesyonel yardım gerektiren duvar ombresi modasını nasıl yapabiliriz? Bunu yapmak için malzemeler fırça ve duvarımızı boyamayı düşündüğümüz renk ve bu rengin açık tonları olacaktır, renk tonlarını seçerken keskin, gözü rahatsız eden bir geçiş olmaması için renk skalasından yardım alabiliriz.

Duvarımızı düşündüğümüz rengin koyu tonuyla boyamaya başlayıp istediğimiz yere kadar boyadıktan sonra rengimizin açık tonlarıyla boyamaya devam ederek duvarımızı boyamayı bitirdiğimizde oluşmuş olacaktır. Ombremizi renge uygun dekorasyon ürünleriyle tamamlayarak evinizi daha modern ve eğlenceli bir yapıya dönüştürebilirsiniz.

Duvar ombresi modası ile eviniz daha geniş, ferah, modern ve sıcak bir hal almasıyla size de evinizin keyfini sürmek kalacaktır.

 

Ombre nedir? Ombre nasıl yapılır? Sizlere fikir vermesi açısından birkaç örneği galerimize sizler için ekledik.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın