Dekorasyon Sitesi
Dekoratif çamaşır sepetleri

Dekoratif çamaşır sepetleri

Banyolarımızda en fazla kullanılan hatta olmazsa olmaz aksesuarlardan biri çamaşır yani kirli sepetleridir. Evlerde banyo için ayrılan bölüm ne kadar...

Banyolarımızda en fazla kullanılan hatta olmazsa olmaz aksesuarlardan biri çamaşır yani kirli sepetleridir. Evlerde banyo için ayrılan bölüm ne kadar kısıtlı ve küçük olsa da o küçücük banyoya çamaşır makinası, kirli sepeti, duşakabin, klozet ve ufakta olsa bir lavabo sığdırmayı başarıyoruz. Ehh nede olsa biz kadınlar için imkansız diye bir şey yoktur. Bizimde sizlere o ufak banyolarınız için birkaç pratik tavsiyemiz olacak.

 

Dekoratif çamaşır sepeti denince bir çoğumuzun aklına büyük boyuttta hasır sepetler gelir ki evet güzeldir ama banyoya sığdırmak haliyle zordur. İşte tam da bunun için hem dekoratif hem de kullanım açısından kolaylık sağlayabilecek birkaç küçük tavsiyede bulunacağız. Çamaşır sepeti alırken içi bez olanları tercih edebilirsiniz böylelikle sepeti temizlemek de kolay olacaktır.

 
Çamaşır sepetinizi banyomuzda kullanılan renk ve modellere uygun olarak seçebilirsiniz; seçeceğiniz çamaşır sepeti bu şekilde banyo dekorasyonunun bütünlüğü de sağlamış olur. Cıvıl cıvıl bir banyo hayal ediyor ve alacağınız çamaşır sepetinin de renkli olmasını istiyorsanız banyonuzda kullandığınız tonların en koyu ya da en açık olanlarını tercih edebilirsiniz. Bunun dışında zıt renkler kullanarak da banyonuzda farklı bir hava yaratabilirsiniz.

 
Şimdi banyomuzdaki dekorasyonla bütünleşebilecek dekoratif, şık, kullanışlı çamaşır sepetlerine bir göz atalım.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015