Dekorasyonda pastel renk kullanımı
Paylaş
 

EVİNİZE GELDİĞİNİZDE, SİZE KAPIYI AÇAN HUZUR OLSUN

 
Bir evi arzu edilir kılan dekorasyondur. 2015 yaz modasında ise ev dekorasyonunda hâkim renkler, kıyafetlerimizde olduğu gibi pastel tonlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü ev bir yuvadır ve bu yuva ruhunuzu, kişiliğinizi yansıtır. Ev; ister göz alıcı ister gösterişsiz olsun yaratmış olduğunuz samimiyet duygusudur.

 
Ev, söz konusu olduğunda cıvıl cıvıl göz alıcı pastel ev dekorasyonu sezonun trendleri arasındadır. Gökkuşağı tonlarında abajurlar, rengârenk yastıklar ve birbirinden farklı desenlerde kaplatılan koltuklar; anahtarı çevirip evinize girdiğiniz ilk andan itibaren huzuru ayaklarınıza sermektedir. Pastel ev dekorasyonunuza ek olarak duvarlarınızı, oturma gruplarınızla uyumlu olarak deniz kabuğu detaylı basit çizimli rengârenk tablolarla süsleyerek yaşam alanınızı daha sakin ve neşeli hâle getirebilirsiniz.

 

2015 yaz modasına uygun olarak mobilyalar sade ve çok kullanışlı olarak dizayn ediliyor. Estetik görünümlü pratik raflar, otantik biblolar da pastel ev dekorasyonunun gözde parçaları arasında yer almaktadır. Modern çizimli duvar kâğıtları herkesin haz duyacağı tasarımları bir araya getirmeyi başarmıştır. Dekorasyonunuzla uyumlu olarak oturma alanınızın bir duvarını renkli tonlardaki bir duvar kâğıdı ile kaplatmanız bu alana bambaşka ve derinlemesine bir görünüm kazandıracaktır. Aksesuar olarak kullanabileceğiniz ürünler arasında rengârenk mumlar, ufak biblolar, aile resimleri ve can alıcı renklerdeki vazolar gelmektedir.

 
Pastel ev dekorasyonunda, evlerde rahatlık-sadelik ve aynı zamanda çekicilik aranmaktadır. Sonuç olarak da sizleri; yoğun bir günün ardından kapıyı açtığınızda huzuru hissedeceğiniz bir ev karşılamaktadır.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın