Değişik Duvar Saatleri
Paylaş
 

Her evde mutlaka bir duvar saati vardır, hangi tarih ve saatte olduğumuzu artık gelişen teknoloji sayesinde kolumuzdaki saatten veya cep telefonlarımızdan öğrenebilsek bile duvar saatleri hem nostalji adına hem duvarları süsyelen güzel objeler olması itibari ile vazgecemediğimiz unsurlardan.

 
Eğer duvar saatini sadece zamanı öğrenmek adına değilde aksesuar olarak kullanmayı tercih edenlerden biriyseniz o zaman bu galeride sizlere sunduğumuz farklı tarzda duvar saati modellerine gördüğünüzde beğeneceğinizden eminiz.

 
Değişik modelde olan duvar saatlerini gördüğünüzde evlerinizde veya ofislerinizdeki duvarlarda asılı olan saatlerin ne kadar sıkıcı ve düz tasarımlar olduğunun farkına varacaksınız.

 
Baş döndürücü teknolojik gelişmeler özellikle bütün elektronik eşyalarda olduğu gibi saatlerde de kendini gösteriyor. Bu ilginç saat tasarımlarını görünce tasarımcıların ne tür bir ruh haline ve nasıl bir hayal gücüne sahip olduklarını merak etmemek elde değil.

 
Ev ve ofis dekorunuzda sizlere duvar saatleri konusunda fikirler vermesi için farklı ve ilginç tasarımlı saat modellerini seçtik ve sizlerle paylaştık. Umarız sizlerde en az bizim kadar beğenirsiniz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın