Dekorasyon Sitesi
Çay Seti Modelleri
1 Haziran 2015
admin

Çay Seti Modelleri

Evlerimiz hayatlarımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz yaşam alanlarımız. Evimiz ve içindeki eşyalar bizim için oldukça büyük bir önem taşır. Özellikle...

Evlerimiz hayatlarımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz yaşam alanlarımız. Evimiz ve içindeki eşyalar bizim için oldukça büyük bir önem taşır. Özellikle kadınlar evleri için eşyalar seçerken daha seçici olurlar. Kadınların belki de en çok özenerek aldığı eşyalar mutfak eşyaları olabilir.

 

Tencerelerden tabaklara, masa örtüsünden çatallara hepsi ev sahibinin zevklerine uygun olarak satın alınmıştır. Misafirler geldiğinde de onlara servis ederken kullandığımız eşyaların görünüşü de oldukça önemlidir. Bu eşyaların arasında en çok kullanılanı ise çay setleri olabilir.

 
Neredeyse gelen her misafire servis yaparken kullandığımız çay setleri, misafirleri memnun etmek için birçok tasarımı bulunmakta. Kütahya porselen gibi ünlü markaların da değişik tasarımlı çay setlerini bulmak mümkün. Kütahya porselenin İstanbul temalı bir çay seti bulunmakta. Çay seti galata kulesine benzeyen bir çaydanlık ve İstanbul’un diğer manzaralarıyla süslenmiş çay kupası, çay tabağı ve şekerlikten oluşuyor.

 
Bernardo gibi çay setleri için daha fazla çeşidi bulunan markalar da değişik tasarımlar ve değişik fiyatlarla birçok ürün sunuyor. Bazı çay setlerinin takımları 4 parçadan ibaret. Bu setler akşamüstleri bir arkadaşınızı çaya çağırdığınızda kullanmak için ideal bir set olabilir. Yeni çay setleri takımları arasında da katlı kurabiyelikler artık çok moda. Kurabiyelikleri çaylarınızı içerken yaptığınız enfes kurabiyelerle süslemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca kalabalık misafirler için kullanabileceğiniz 6’lı setlerden 23’lü setlere kadar farklı tasarımlı çay setlerini de bulabilirsiniz.

 

Bu harika çay setleri tam eviniz için. Farklı model ve tarzda çay setlerini sizler için bir araya getirdik.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015