Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası
Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası
Paylaş
 

Yaşam alanlarınızın dekoru için belirleyeceğiniz renkler yuvanızın tarzını ve zenginliğini göz önüne serer, evinizin dekorasyonunda iç açıcı veya boğuk bir atmosfer oluşturmak sizin belirleyeceğiniz renk tonları ile birebir alakalıdır.

Ev dekorasyonunda duvarların renk tonları özenle seçilmesi gereken önemli dekorasyon unsurlarından biridir, belirleyeceğiniz renk tonları kullanmakta olduğunuz mobilyalarla uyum içinde mi, sizin ve evinizin karakteristik özelliğini yansıtıyor mu, sonuç olarak dekorasyonda bir bütünlük oluşturuyor mu ?

Eğer hayatınızda gelenecekçi ve klasik sever biri değilseniz herkesin kullandığı duvar boyası renkleri yerine kendinize has özel renk tonları sizin iç dünyanızı yansıtacak tonlarda renkler kullanabilirsiniz, fazla marjinalliğe kaçmadan aşırı abartılı olmamak kaydı ile ne çok renkli ne de oldukça soluk rek yerine özel olduğunu belli edecek bir ton seçmelisiniz.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık özel renk yapabilen makineler sayesinde özel duvar renkleri oldukça popüler hale geldi, farklı olmak isteyen özel duvar rengim olsun diyenler için çakıl taşı rengi duvar boyası fazlası ile işinizi görecek bir renk.

Çakıl taşı rengi duvar boyası sade ve açık tonlarda olduğu için mobilyalarınızla çok rahat uyum birlikteliği sağlayacak, aynı zamanda sadeliği sayesinde gözlerinizi de yormayacaktır.

Bir kaç sezondur trend duvar renkleri içerisinde gösterilen çakıl taşı rengi, tanınmış mimarlık ofislerinin de dekorasyon tasarımlarında kendine yer bulmaya başladı ve moda haline gelen bir renk oldu.

Daha önceki yazılarımızda hangi rengin ne anlama geldiği ve hangi renk hangi odalarda kullanılır bahsetmiştik. O halde çakıl taşı rengi duvar boyası hangi odalarda kullanmalı?

Çakıl taşı rengi genel olarak oturma odasında tercih edilecek türden bir renk , çakıl taşı rengi açık renk tonlarında olduğu için oturma odanızı daha geniş gösterecektir ayrıca ferah bir hava katacaktır, mobilyalarınızla uyum konusunda sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum çünkü, her tür mobilya ile uyum sağlayacak türden tonlarda çakıl taşı rengi, sadece oturma odası değil mutfaklarda bile oldukça fazla tercih edilen bir renk çakıl taşı.

Markaya bağlı kalmadan çakıl taşı rengi ve tonlarında renkleri gönül rahatlığı ile oturma odalarınızda mutfaklarınızda kullanabilirsiniz, artık her markanın özel boya üretim makinesi olduğu için binlerce çeşit renk katoloğundan hoşunuza gidecek bir rengide belirleye bilir sadece size özel bir renk yaptırabilirsiniz.

Unutmamanız gereken, odanızı ferah, geniş ve huzurlu göstermek istiyorsanız açık tonlarda renkleri tercih etmelisiniz.

Çakıl taşı rengi hangi renge yakın? Çakıl taşı rengi hangi renk? Merak ediyorsanız söyleyeyim. Çakıl taşı rengi beyaz tonlarında bir renk ve en güzel yanı kir göstermemektedir.

Galerimizden, sizler için seçtiğimiz çakıl taşı duvar boyası ve çakıl taşı renginde mobilyaların uyumuna bakabilirsiniz.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Mobil Sürüme Geç