Çadır kamelya modelleri
Paylaş
 

ÇADIR KAMELYA RAHATLIĞI

Günümüz de üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemelerden üretimi yapılan, iç kenarlarında oturma grupları bulunan yapılacağı alana göre dikdörtgen, kare, altıgen veya sekizgen modelleri uygulanabilen gölgeleme elemanlarının genel adı olarak karşımıza çıkan çadır kamelya modelleri geleneksel bahçe mobilyalarının yerini almaktadır.

Özellikle yaz sıcağında güneşten korunmak için bahçelerimizde ve teraslarımızda kullanılan çadır kamelyaların, düğün organizasyonlarında ya da şehirde düzenlenen herhangi bir etkinlikte de karşımıza çıkması muhtemeldir.

Çadır kamelya modelleri oldukça rahat olan ve büyük yastıklardan oluşan modelleridir.

Bu modeller hem dekorasyon hem de kullanışlı olması açısından insanların bahçe dekorasyonunda en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Genellikle bahçelerde kullanılmasının yanında artık birçok eğlence mekânlarında da bu modern kamelya modellerine rastlamak mümkün. Günümüzde kafelerde en çok tercih edilen ürünler arasında büyük yastık ve minderler yer almaktadır.

Bunları dikkate alan işletme sahipleri artık yaz aylarında müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına yeni çıkan kamelya modellerini kullanmayı tercih etmektedir.

Çabuk kurulması ve kolay toplanması onların günlük yaşamamızda daha çok yer almalarına neden olmaktadır.

Çadır kamelyalarda ahşap ya da ferforje malzemeler kullanılsa da kamelyanın dekorasyonunda çeşitlilik her geçen gün artmaktadır. Bir tarafı açık olan çadırlar, tüllerle desteklenmiş kamelyalar veya yan tarafları çiçeklerle renklendirilmiş kamelya çeşitleri ile karşılaşmanız mümkündür.

Son yıllarda giderek yaygınlaşan çadır kamelya modellerinin yaygınlaşması çeşitliliği, şıklığı ve kaliteyi de beraberinde getirdi.

 

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın