Dekorasyon Sitesi
Beşik modelleri
15 Haziran 2015
admin

Beşik modelleri

Biz her ne kadar ifade etmeye çalışsak da, sayfalar dolusu yazı yazsak da, bebişinizi ilk kucakladığınız an da içinizdeki o...

Biz her ne kadar ifade etmeye çalışsak da, sayfalar dolusu yazı yazsak da, bebişinizi ilk kucakladığınız an da içinizdeki o heyecanı tarif edemeyiz.

 
Bebeğinizin minicik yüzü, umutla bakan gözleri, minicik elleri, o mis gibi kokusu tarif edilemeyecek hisler yaşatır. İçinizden bir parça olur, yaşamınıza mana katar.

 
Bu muhteşem duygular içinde, tek kıymetli hazinemiz, o dünyalar güzeli bebeğimiz için her şeyin en iyi olanını isteriz. Doğrusu çocuklarımızın yaşantısı süresince bu isteğimiz hiç bitmez. Hele ilk bebeğimizse eşyalarını dikkatlice seçer, onun için alışveriş yaparken çok keyif alırız.

 
Biberonundan, vücut kremine kadar her şeyi özenle araştırır, kendimiz için pek umursamadığımız en ince detayları bile araştırırız. Bebeğimizin özellikle ilk aylarında en fazla zaman geçireceği alan beşiğidir. O beşik bebeğimizin kendine ait odası, evi gibidir.

 
Oturmak gibi bir imkanı olmadığı için ve sürekli uyuduğundan vaktinin çoğunu beşiğinde geçirir. Bu sebeple ayrı bir dikkatle seçeriz bebeğimizin beşiğini. Hem rahat, hem de şık bir beşiği olsun isteriz. İşte bu foto galerimizde sizler için farklı modellerde, bol çeşitli, harika bebek beşiklerini bir araya getirdik. Umarız içlerinde hoşunuza gidecek modeller olacaktır.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015