Bebek Odası Dekorasyonu 2016
Paylaş
 

Bebek odası dekorasyonu görüntü ve şıklık kadar tasarımda bebeğin rahatının ve tehlikelerden korunmasının dikkate alınması gerektiği dekorasyonlardır. Bebek odası dekorasyonlarında sağlık ve emniyet göz önünde bulundurularak yapılan tasarımlar tercih edilmedir.

Yaşam alanının her yerinde olduğu gibi bebek odası dekorasyonlarında her geçen gün farklı ve yaratıcı tasarımlar sunulmaktadır. Bebek odası dekorasyonlarında romantik, eğlenceli ya da sade dekorasyon seçenekleri bulunmaktadır. Renk ve mobilya kullanımı farklı tasarımlarda farklı şekillerde uygulanır.

Ev dekorasyonunda en zevkli döşenen odalardan biri olan bebek odası dekorasyonu çok da önemlidir. Çocuklarınızın dünyadaki ilk mekânı olarak hem şık hem de titizlikle hazırlanmış olması gerekir.

2016 Bebek Odası Dekorasyonlarında Öne Çıkanlar

2016 Bebek odası dekorasyonunda en çok kullanılan aksesuar tül cibinliklerdir. Bebek odası dekorasyonunda hem koruyucu hem de görsellik açısından oldukça şık duran bu modellerin yeni şekilleri ve farklı tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Bebek yatakları da modern dekorasyonlarda farklı tasarımlarla çıkıyor karşımıza. Odanın bütünündeki tasarıma uygun olarak dizayn edilen farklı bebek odası yatakları bulunuyor.

Pantone’nin bebek odasında yılın renkleri olarak belirlediği soluk pembe ve bebek mavisini bebek odalarının dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Soft ve pastel tonlardaki pembe ve mavinin uyumunu yansıtan Rose Quartz (Soluk Pembe) ve Serenity (Bebek Mavisi), bebeğinizin odasına enerji katacak ve huzur ve sakinliği getirecek renkler.

Bebek Odalarında Renk Ve Uyum

Bebek odalarının duvarlarında bebek mavisi ve soluk pembe tonlarına boyayarak hem bu yılın trendini uygulayabilir hem de bebeğiniz için huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Bu renkler  bebeklere huzur vererek sağlıklı bir uyku uyumalarını sağlayabilir.

Duvar renklerinin yanı sıra bebeklerin giydikleri kıyafetler ve battaniyelerde de bu renklerden seçilebilir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın