AÇIK MUTFAK MODELLERİ
Paylaş
 

Kadınlar için evin mutfak kısmı ve tasarımı gerçekten önemlidir. Son yıllarda açık mutfak modelleri çok rağbet görmüştür. Daha kullanışlı olması ve ferah bir alan sunması bu tercihin sebeplerini oluşturur. Açık mutfak tasarımları, gün geçtikçe daha da gelişmiş ve herkesin beğeneceği tarzda bulunabilen bir model haline de gelmiştir. Fiyat seçenekleri de böylelikle modeller kadar geniştir ve olanaklar sağlar.

 
Açık mutfak modelleri havalandırmayı ve geçişi en rahat şekilde sağlayacak hali ile tasarlanır. Mekanın büyüklüğü ve diğer odalar ile bağlantısı önemlidir. Diğer yerlere koku gitmemesi adına daha üstün önlemler de alınabilir. Böylelikle bu tür sorunlar çok eskide kalmıştır. Ağır yiyeceklerin bile kokusu kısa sürede giderilebilir.

 

Yemek yerken oturma odasındaki televizyonu izlemek, hızlı ve rahat geçişi sağlamak sayesinde açık mutfak modelleri çok sevilir. Hemen hemen her ev tipine uyum sağlar. Dolap çözümlemeleri de buna göre ayarlanır. L tipi mutfağın açık kısma uyarlanması daha çok kullanılır. Bu modeldeki mutfaklardan yemek masasına direkt ulaşım da sağlanabilir. Küçük mekanlar için de farklı ve pratik çözüm önerileri geliştirilir. Büyük mekanlar zaten daha elverişli ve verimli alanlar yaratılmasını sağlar.

 
İsteyen herkes açık mutfak modelleri tasarlayan firmalar ile görüşüp malzeme, donatı ve fiyat konusunda anlaşabilir. Mutfak tasarımında en esnek çözümler bu model altında sunulur. Son yılların en gözde mutfak modelidir.

 

İşte sizler için bir araya getirdiğimiz 2015 model amerikan mutfak modelleri..

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın