2016 Yılının Dekorasyon Modası
Paylaş
 

Kadınlar, ev dekorasyonu konusuna büyük önem vermektedir. Bir evi dekore ederken kişinin zevkleri ve o dönemin moda ürünleri, renkleri ön planda olmaktadır. Fakat uzun yıllar kullanılacağı için genellikle kişinin beğenileri daha ön planda tutulmaktadır.

2016 yılında evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyen kişiler, bu yılın trend ürün ve renklerini merak etmektedir. Dekorasyon esnasında birçok noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Renklerin uyumu kadar mobilyaların birbirini tamamlaması da önemli bir konudur.

Dekorasyonda İlk Adım

Dekorasyon konusunda uzman olan kişiler bir ev dekorasyonu yaparken öncelikle salondan başlanması gerektiğini vurgulamaktadır. Özellikle sürekli kullanılan ve misafir geldiğinde de ön planda olan salon dekorasyonu büyük önem taşımaktadır.

Dekorasyonda genel ve ince detaylar eşit oranda düşünülmelidir. Öncelikle nasıl bir mobilya kullanmak istediğinize dikkat etmelisiniz. 2016 dekorasyon modası içerisinde salon için chester olarak tanımlanan ağır mobilya modelleri ön plana çıkmaktadır.

Spor stilden hoşlanan kişiler içinde uzmanlar yılın moda renkleri olarak sarı – yeşil kombinasyonları, pembe ve mat lila renkleri, turuncu – siyah – bej kombinasyonlarını önermektedir.

2016 Yılı Ev Dekorasyonu

2016 yılı modasında genel olarak modern çizgiler ön plana çıkmaktadır. Renk uyumları, modern ve şık ürünlerin harmanlanarak oluşturulduğu dekorasyon stilleri 2016 yılında en sık tercih edilen dekorasyonlar arasında yer almaktadır. Özellikle salon ve oturma odalarında köşe takımları sıklıkla kullanılmaya başlandı.

2016 yılı dekorasyon desenleri arasında da geometrik desenler ön plana çıkmaktadır. Eğer ev dekorasyonunuzu 2016 yılı modasına uydurmak istiyorsanız geometrik desenli biblolar, tablolar kullanmayı tercih edebilirsiniz.

2016 yılında duvarlarda bir tasarıma sahip oluyor. Genellikle tablo, duvar seramik tabakları gibi aksesuarların kullanılarak doldurulduğu duvar stilleri bu yılın en trend dekorasyon modasında yer alıyor. Sizde boş duvarlarınızı çeşitli objeler kullanarak hareketlendirerek trende ayak uydurabilirsiniz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın