2015 YAZ DEKORASYONU
Paylaş
 

Herkes zaman zaman ev dekorasyonunda yenilik yapmak ister. Ancak çoğu zaman mobilya ve renk seçimi gibi faktörlerde zorlanır. Dekorasyon mağazalarında karar vermek elbette zordur çünkü çok fazla göze hitap eden güzel seçenekler yer alır.

 

Tasarımcıların her yıl trendleri belirlerken insanların istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurması bu durumu çok etkiler. 2015 yaz dekorasyonu da, mağazalarda ve tasarımcıların ofislerinde yerini almayı başarmıştır.

 
Bu yaz da, diğer yazlarda olduğu gibi evlerde yumuşak tonlar hakimdir. Sarı, yeşil, mor, pembe ve kahve tonları çok tercih ediliyor. Bahçesi olan evlerde, bahçe dekorasyonunda da renklilik hakimdir. Oturma grupları ve döşeme seçimlerinde artık klasik modellerden çok, yenilikçi ve canlı malzemeler hakimdir. 2015 yaz dekorasyonu, dinamik ve sıcak donatıları birlikte sunuyor. Yazın canlılığın ve mutluluğun simgesidir.

 

Bu nedenle açık tonlar mekanları olduğundan daha ferah gösterir. Masa ve sandalye takımlarında, mutfak detaylarında ve dolaplarda da ahşap malzeme hakimdir. Ahşabın şıklığı ve kullanışlı olması her sene olduğu gibi 2015 senesinde de çok beğenilmektedir. 2015 yaz dekorasyonu için tasarlanan süs eşyaları ve detaylar da oldukça sade ve şıktır. Duvar saatlerinden, tablolara, dekoratif mumlardan aynalara kadar binlerce seçenek, dekorasyon mağazalarından alınabilir.

 
Evini yenilemek isteyen herkes, daha modern ve trend renklerin hakim olduğu tasarımlar oluşturmalıdır. Mekanlar insanlara bu şekilde canlılık katacaktır. 2015 yaz dekorasyonu, dinamikliği ile ön plandadır.

 

2015 yılında ev dekorasyonlarında altın rengi detaylar, kaktüs ve büyük yeşil yapraklı bitkiler, duvar halıları, örgü duvar süsleri, örgü battaniyeler, geometrik desenler, eski yıpranmış kilimler çok moda olacak.

 

2015-ev-dekorasyonu

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın