Dekorasyon Sitesi
2015 salon dekorasyonu örnekleri

2015 salon dekorasyonu örnekleri

Salonlar, evlerimizin en çok kullanılan alanı. Evimizde kaldığımız vaktin bir çoğunu burada geçiriyoruz. Tempolu geçen günün yorgunluğunu burada atıyor, arkadaş...

Salonlar, evlerimizin en çok kullanılan alanı. Evimizde kaldığımız vaktin bir çoğunu burada geçiriyoruz. Tempolu geçen günün yorgunluğunu burada atıyor, arkadaş ve aile sohbetlerinin  keyfini burada çıkarıyoruz.

Salonumuzun hem şık görünmesini hem de ferah ve kullanışlı olmasını isteriz. Bunun için salonunuzu dekore ederken fikir oluşturabilecek bir kaç model seçtik. Sizin için toparladığımız bu salonları eminiz siz de çok beğeneceksiniz.

 
Şimdi sizlerle salon dekorasyonu için birkaç öneri paylaşalım:

 
Koyu renkli ahşap mobilyalarınıza krem ve yeşil koltuk tekstilleri seçerek daha soft bir hale getirebilirsiniz. Vintage bir sehpaya renkli kumaşların eşlik etmesi salonunuza elegan bir hava katacak.

 
Salonunuzda astığınız bir ayna mekanınızı daha geniş gösterecektir.

 
Koltuklarınız için minik bir detay: renkli minderler ve yastıklar size sıkıcı gelen salon görüntüsünü canlandırabilir. Farklı malzemeler ve renklerde seçilmiş yastıklar ile yeni bir tarz yaratmayı deneyin.

 
Eski bir vazo, küçük biblolar, vintage çerçeveler ve birkaç dekorasyon objesini bir araya getirmek salonunuzu daha zengin göstermek için mükemmel bir fikir. Dağınık bir şekilde durması yerine onları gruplandırarak fark yaratın.

 
Klasikleşmiş tarzdan uzaklaşın ve salonunuza bir karakter kazandırın. Farklı renk tonları ile desenleri karıştırın. Alışılagelmiş oturma grupları yerine birkaç farklı mobilyayı bir araya getirmekten çekinmeyin.

 

Salon dekorasyonu modelleri..

Tüm Hakları Saklıdır © 2015